Volkswagen T-Cross
1.0 TSI Style | Design-pakket
Direct kopen, basisprijs: € 29.908,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.908,-
LEASEPRIJS: € 419,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.085,39 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Style | Design-pakket |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 juni 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 13.987 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 419,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.908,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic)
- Apple Carplay/Android Auto
- Ascot Grey
- navigatiesysteem full map
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Assistance Pakket
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- chroom delen interieur
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dakrails
- Design Pakket
- Digital Cockpit Pro (26 cm)
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- matrix LED koplampen
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- Multimedia Pakket
- Multimedia Pakket Plus
- multimedia scherm middel
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- Parkeersensoren voor en achter (Park Distance Control)
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- telefoonintegratie
- verkeersbord detectie
- verlichte grille/strip
- vermoeidheids herkenning
- warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) voor
- Zijruiten achter en achterruit getint (65% lichtabsorberend)